Duty | Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yaz okulları

Duty | Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı / Yaz okulları

Yaz okulları

 

Uzun ve yorucu geçen eğitim-öğretim döneminin ardından çocuğunuzu yurt dışında yaz kampıyla ödüllendirmeniz ona en güzel ödül olacaktır. Hem tatil yapıp hem de İngilizcesini geliştirebileceği yaz okullarında, farklı ülkelerden gelen diğer öğrencilerle arkadaşlık kuracaktır. Teknoloji ile büyüyen çağımız çocukları bu arkadaşlıklarını kolaylıkla devam ettirebileceklerdir.

Yurt dışı yaz okulları 8-17 yaş öğrencilerinin hem verimli eğitim süreci hem de eğlenceli zaman geçirmesini sağlar. Sabah saatlerinde başlayan dersler öğleden sonra aktivite ve ya gezilerle devam eder. Bu aktiviteler ve kültür gezileri sayesinde öğrenciler farklı ülkelerden gelen öğrencilerle zaman geçirirler ve İngilizce pratik yapma imkanı bulurlar.

Yaz okullarında 10-15 kişilik uluslararası sınıflarda eğitim verilir. Öğrencilere programın ilk günü seviye tespit sınavı uygulanır. Bu sayede dil seviyelerine ve yaşlarına uygun öğrencilerle derse katılırlar. Ders programları kelime, proje yönetimi, iletişim kurma gibi becerilerini geliştirmeye yönelik hazırlanmaktadır.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.