Duty | Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Dil Eğitimi

Duty | Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı / Dil Eğitimi

Dil Eğitimi

 

Bilindiği üzere en etkili öğrenim biçimi interaktif öğrenmedir. Yurt dışında dil eğitimi size öğrenmek istediğiniz dili yaşayarak öğrenme imkanı sunuyor. Aldığınız derslerin yanı sıra okul dışında orada yaşayan yerli halkla (native speakers) yapacağınız pratik öğrendiğiniz grameri üst seviyelere çıkaracağı gibi öz güveninizi de arttıracaktır.

İster kısa ister uzun dönem, yurt dışında geçireceğiniz süreyi en verimli geçirmeniz programın en önemli unsurudur. Vize işlemleri, uçak bileti ayarlanması, gideceğiniz ülkede havaalanından konaklama yerine transferiniz, kalacağınız süre boyunca sağlık sigortası hizmetinden faydalanacaksınız.

Yurt dışı dil eğitimini alırken bulunduğunuz ülkenin kültürünü de öğrenirsiniz. Bulunduğunuz sürede maximum dil ve kültür öğrenmek için Türkçeden uzak durmanız gerekmektedir. Yurt dışı dil eğitimi insanlara fazla maliyet çağrışımı yapsa da her bütçeye uygun okullar mevcuttur. Bunun yan sıra hem eğitim alıp hem çalışabileceğiniz ülkeler de var. Mesela Yeni Zelenda, Avustralya veya Kanada…

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.